Turkish Azerbaijani Bulgarian English French German Greek Macedonian Romanian Russian Serbian Spanish

EN ÇOK SATILANLAR

Yeni Sezon Fidanlar

tüplü ceviz fidanı

Aynı Gün Kargo!

aynı gün kargo
Mesai saatleri içerisinde siparişini verdiğiniz tüm tüplü ceviz fidanlarını aynı gün indirimli olarak kargoya veriyoruz.

Sertifikalı Satış

sertifikalarımız

Güneş Fidancılık

füab
Firmamız Güneş Fidancılık Füab Fidan Üreticiler Alt Birliği Üyesi olmak ile birlikte sektörünün zorunlu kıldığı, Bandırma Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Todab ve UİB üyesidir. Üretimlerimiz ziraat mühendislerimiz aracılığı ile Tarım Bakanlığı kontrolünde gerçekleşmektedir.

Neden Güneş Fidancılık

Güneş Fidancılık, aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı üretiminde 25 yıllık bilgi ve tecrübesiyle fidan üretimine devam etmektedir ve devam edecektir. Üretim kapasitemizi her geçen yıl arttırmakla birlikte kendi alanımızda yani aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı üretiminde kaliteli cinsleri üretiyoruz. Aşılı ceviz fidanlarımızı açık köklü ve tüplü ceviz fidanı yani torbalı ceviz fidanı şekilde üretmekteyiz. Açık köklü fidanlarımızın satışını kasım ayının 15 inden mart ayının sonuna kadar yapmaktayız. Tüplü ceviz fidanlarımızın satışını ise yılın 12 ayı yapmaktayız. Üretim yerimiz Bandırma’nın Sahil Yenice Köyü’dür tüm müşterilerimizi köyümüze, bahçelerimizi görmeye bekliyoruz.

 

Tüplü ceviz fidanlarımız yani poşetli ceviz fidanlarımız için önceden yapılacak sözleşmelerle size özel üretim yapmaktayız. Bu konuda gelecek sene için pek çok sipariş aldık almaya da devam ediyoruz. Bunun yanında yine sözleşme yaparak tüplü ceviz fidanlarınızı önceden ayırttırabilirsiniz. 

Güneş Fidancılık olarak belli başlı aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı türlerini üretiyoruz. Bu türler ülkemiz iklimine uygun ve verimli fidan cinslerindendir. Genel olarak aşılı ceviz fidanı için ürettiğimiz çeşitler yerli ve yabancı ceviz fidanları olarak şunlardır: Chandler ceviz fidanı, Fernette ceviz fidanı, Franquette ceviz Fidanı, Fernor ceviz fidanı, Pedro ceviz fidanı, Şebin ceviz fidanı, Bilecik ceviz fidanı, Yalova 1,3,4 ve Kaman ceviz fidanlarıdır.

Kuracağınız ceviz bahçesine, iklime ve toprak yapısına göre en uygun türün hangisi olduğunu öğrenmek için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tüplü ceviz fidanı fiyatlarından da bahsedecek olursak tüm fidanlarımızı kendimiz ürettiğimiz için fiyatları oldukça uygundur. Tüm yerli ve yabancı tüplü veya açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimiz sertifikalı ve % 100 ismine doğrudur

İddia ediyoruz ki Güneş Fidancılık ile alış veriş yapıp da memnun olmayan tek bir firma veya bahçe kuran kişi olmamıştır. Adımız güvencemizdir derken de bunu

kastediyoruz. Bunca yıl Türkiye’nin her bölgesine fidan verdik ve müşterilerimiz bahçelerinden oldukça memnundur. Bununla ilgili çok fazla refaransımız vardır.

Bulunduğunuz bölgeyi söyleyin size o bölgede kurduğumuz ceviz bahçelerini örnek olarak gösterelim. Şimdiye kadar kurduğumuz bahçelere tek bir tane bile yanlış cins fidan vermedik bundan sonra da asla vermeyiz. Bunu sertifika, fatura ve noter sözleşmeleriyle tasdikliyoruz. Siz yeter ki bahçe kurmaya karar verin gerisini bize bırakın. Gözünüz arkada kalmadan her türlü konuda yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Adımız güvencemizdir. Güneş Fidancılık olarak tüm müşterilerimizin ürünlerinden bol bereket almalarını dileriz…

Chandler ve diğer tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin anaçları, Maraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'nden temin edilmiş olup % 100 ismine doğrudur. Bununla ilgili belgelerimiz sitemizin Sertifikalarımız kısmında yer almaktadır.

Kurumsal

güneş

Güneş Fidancılık olarak fidancılık sektöründe yılların verdiği bilgi ve deneyime dayalı olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Devamı

İstatislikler

3654405
Bugün :
Dün :
Bu Hafta :
Geçen Hafta :
Bu Ay :
Geçen Ay :
Tüm Zamanlar :
9671
14352
24023
3535442
354656
592879
3654405

IP: 3.239.59.31
Server Time: 2023-09-26 16:51:26

Hızlı İletişim

İhsaniye Mahallesi 
41. Sokak No: 42 
Bandırma Balıkesir 10200 Türkiye

Ofis Tel          : 0266 718 49 68
Mümin KARGI : 0535 799 87 71

Müjdat KARGI : 0535 764 51 88